BJS - Bursa Jimnastik Sanayi
GYMSA International - Bursa Jimnastik Sanayi ve Spor Ekipmanları
BJS Slider
  • ÜRETİM
  • ÜRETİM

ÜRETİM

Firmamız Bursa Jimnastik Sanayi ve Spor Ekipmanları 1990 yılından itibaren spor merkezi işletmeciliği ve spor malzemeleri pazarlama konusunda faaliyet göstermiştir. Bu alanda edindiği tecrübeleri 1994 yılında izotonik spor makineleri üretimine taşımıştır. Osekon Kondisyon Aletleri Ltd. Şti. ile Next Gym firmalarını bünyesine alarak üretim konusunda güçlenmiş olup Türkiye'nin öndegelen firmalarından bir olmuştur. Fitness Ekipmanları satış ve pazarlama firması olan EFORsport firması da GYMSA International - Bursa Jimnastik Sanayi ve Spor Ekipmanları bünyesine katılarak Türkiye'nin dört bir köşesine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hedefi sürekli gelişim olan GYMSA International - Bursa Jimnastik Sanayi ve Spor Ekipmanları, bu doğrultuda Oxygen Line, Cool Line, Next Line, Dual Line ve Kentsel Fitness Ürünleri olmak üzere 5 ayrı modeli bulunmaktadır.

Komple entegre tesislerimizde kesimden kaynağa, boyadan montaja kadar tüm süreçler seri başlangıç tekniği uygulanarak ürünlerin kaliteli ve birbirinin aynısı olması sağlanır.

Tasarımlarıyla ödül almış ürünlerimizin yüksek kalite ve standartlarda olmasının ötesinde insan vücudunu en yüksek performansta çalıştırılması için bi-mekanik ve ergonomi açısından denetlenmektedir. Bu alanda başarıya ulaşmak için ürünün tüm süreçlerinde konusunda uzman danışmanlar ile birlikte çalışılmaktadır.

GYMSA International - Bursa Jimnastik Sanayi ve Spor Ekipmanları